Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Capacity | 20-35L |
| Material | PU |
| Brand Name | scione |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type of sports | Fitness |
| Size | 23*36*47 cm |
| Weight | 0.82 kg |
| Feature 1 | Sports Bag |
| Feature 2 | Waterproof Yoga Fitness Training Bag |
| Feature 3 | Gym Handbag |
| Feature 4 | Large Weekend Overnight Pack |
| Feature 5 | ry Wet Travel Bags with Shoe Pocket |
| Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.