Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.686 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 8 cm |
| Material | POLYESTER, Oxford Cloth |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | ywyat |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | Racket Sports |
| Name | YWYAT Tennis Bag / Badminton Bag |
| Size | 40*28*17 cm |
| Type 1 | Tennis Rackets Bag / Badminton Rackets Bag |
| Type 2 | Sports bag |
| Funtion | Waterproof |
| Capacity | Can hold 1-2 rackets |
Instock
There are no reviews yet.