Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 7 × 85 cm |
| Department Name | Unisex |
| Material | Nylon, Fabric, Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Brand Name | Night Cat |
| Model Number | DSB-8010 |
| Sport/Activity | Backpacking |
| Capacity | 90L |
| Type | Buckle |
| Advantage | Waterpoof |
| Usage | Outdoors hiking, camping, mountaineering |
| Size | 38 * 6 * 80 CM |
| Weight | 2.8kg |
Instock
There are no reviews yet.