Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER, Nylon + Polyester |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | Oreide |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Type of sports | Racket Sports |
| Name | Badminton Bag |
| Feature | Waterproof |
| Size | 73 * 14 * 31 cm |
| Capacity | Can hold 3-6 pcs badminton rackets |
| Shoe bag | Yes |
Instock
There are no reviews yet.