Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.639 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 24 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | ShineTrip |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type of sports | skiing, Skiing |
| Name | Hit color ski boot bag |
| Material | PVC |
| Size | 40 * 38 * 24cm/15.75*14.96*9.45'' |
| Color | black+gray |
| Tactical Helmet Bag | Lifesaving Helmet Bag |
| Gas Mask Storage Bag | Breathing Mask Molle Bag |
| Cycling Helmet Bag | Helmet Carrying Pouch |
| Molle Helmet Pack | Helmet Storage Carrying Bag |
| Motorcycle Helmet Bag | Ski Boot Bag |
| Travel Ski Boot Bag | Skiing and Snowboarding Bag |
| Snowboard Boot Bag | Snowboarding Gear Storage Bags |
| Ski Boot Bag Pack | Snow Boots Travel Luggage |
Instock
There are no reviews yet.