Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.149 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | ORtactic |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Size | 22cm x 8cm |
| Temperature Range | 0-50 |
| Weight | 200g |
| Color | Black, green, tan, cp, acu |
| Quality | 1050D nylon |
| Feature | Molle system for most backpack/vest |
| Type | Outdoor Sports Tactical Molle Water Bottle Bag |
Instock
There are no reviews yet.