Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | RUIN HAWK |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Item | Tactical Gun Bag |
| Color | Black, Green, Tan, CP |
| Size | About 72cm x 25cmx 3cm |
| Sport | Tactical Hunting, Airsoft, Paintball … |
| Weight | About 0.45kg |
Instock
There are no reviews yet.