Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | oxford cloth, oxford cloth, oxford cloth |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Color | black, camouflage color, black, camouflage color |
| Size | 42x17cm/16.5"x6.7", 42x17cm/16.5"x6.7" |
Instock
There are no reviews yet.