Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | RUIN HAWK |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Item | M4 Tactical Gun Bag |
| Weight | About 1.4kg |
| Usage | Shoulder Bag, Gun Carry |
| Length | About 85cm |
| Width | About 30cm |
| Sport | Tactical Hunting, Shooting, Airsoft, Fishing, Hiking … |
| Color | Black, Green, Tan, CP, ACU |
Instock
There are no reviews yet.