Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | RUIN HAWK |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Weight | About 0.5kg |
| Color | Black, Green, Tan, CP, ACU |
| Size | High 25cm, Width 18cm, Thickness 12cm |
| Sport | Outdoor Hiking, Camping, Travel, Hunting …. |
Instock
There are no reviews yet.