Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 6 cm |
| Brand Name | KOLINLOV |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | CCS Pouch |
| Item No. | VE-74-ACC-22 |
| Product size | 28*19*3cm |
| Product net weight | 0.18KG |
| Product colour | Matte Black/Wolf Grey/Ranger Green/Coyote Brown/CP/BCP |
| Main material | Cordura fabric, Velcro |
Instock
There are no reviews yet.