Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon, Nylon |
| Brand Name | Airsson |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Attach to | belts or other molle systems |
| Fir for | flashlight diameter 3.5/2.5cm |
| Activity | Outdoor hunting hiking camping etc. |
| Note | The flashlight is not included. |
| Type 1 | UltraFire 501A/surefire E1L/HUGSBY P3 |
| Type 2 | surefire E1L/UltraFire S5/hugsby XP-1/P32 |
| Feature 1 | Case for flashlight |
| Feature 2 | Flashlight pouch |
| Feature 3 | torch case |
| Feature 4 | flashlight bag |
| Feature 5 | belt flashlight case |
Instock
There are no reviews yet.