Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Polyester |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | Fitness |
| Duffel Bag | Weekender Bag |
| Travel Bag | Yoga Sports Bag |
| Sports Bag | Travel Duffel Bag |
| Gym Bag | Fitness Training Bag |
| Product material | Composite fabric |
| Product color | Blue, Purple, Light Blue, Pink, Gray (optional) |
| Product size | About 360x160x180mm/14.17×6.3×7.08inch |
Instock
There are no reviews yet.