Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.942 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 29 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | Furukroa |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type of sports | Racket Sports |
| Size | 40*23*52cm |
| Weight | 0.9 kg |
| Feature 1 | Large Capacity Tennis Bag |
| Feature 2 | Portable Tennis Backpack |
| Feature 3 | Racket Storage Bag |
| Feature 4 | Outdoor Pickleball Bag |
| Feature 5 | Hold 4 Balls |
| Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.