Instock
| Weight | 0.151 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | ShineTrip |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | skiing |
| Product name | ski borad straps adjustable ski borad shoulder straps |
| Main material | nylon, polyester, PU |
| Product color | black |
| Product size | strap 79cm-130cm adjustable |
| Packing size | about 18x10x3cm/7.09×3.94×1.18inch |
| Product net weight | about 145g |
| Ski and Pole Carrier Strap | Ski Shoulder Carrier Strap |
| Ski Carry Strap | Ski Strap & Pole Carrier |
| Ski Holder Straps | Snowboard Carrying Strap |
| Snowboard Straps | Handheld Snowboard Straps |
| Skiing Pole Straps | Skiing Pole Shoulder Straps |
| Adjustable Snowboard Straps | Ski Borad Carry Strap |
| Ski Pole Strap | Ski Borad Shoulder Strap |
| Ski Borad Shoulder Carrier Strap | Skiing Pole Shoulder Hand Carrier Leash |
| Skiing Equipment Shoulder Sling | Ski Strap |
| Shoulder Handle Straps | Ski Borad Carrying |
| Skiing Accessories | Skiing Pole Shoulder Carrier |
| Skiing Bags | Ski Lash Handle Straps |
| Ski Shoulder Strap | Handle Carrier Belt |
| Ski Handle Strap | Ski Handle Bags |
| Featrue 1 | ski |
| Featrue 2 | Skiing |
| Featrue 3 | snowboard accessories |
| Featrue 4 | Backpack |
| Featrue 5 | Snowboard |
| Featrue 6 | snowboard bag |
| Featrue 7 | ski bag |
| Featrue 8 | Snowboard cover |
| Featrue 9 | ski accesories |
| Featrue 10 | Roller skate bag |
| Featrue 11 | Ski gear |
| Featrue 12 | Snowboard wear |
| Featrue 13 | Roller skate backpack |
| Featrue 14 | ski strap |
| Featrue 15 | Men's backpack |
| Featrue 16 | ski boots bag |
| Featrue 17 | skiing accessories |
| Featrue 18 | Fishing bag |
| Featrue 19 | Bag |
| Featrue 20 | skate bag |
| Featrue 21 | backpack for skates |
| Featrue 22 | snowboard supplies |
| Featrue 23 | backpack inline skates |
| Featrue 24 | Backpacks |
| Featrue 25 | Ski cover |
| Featrue 26 | Pole bag |
| Featrue 27 | skis |
| Featrue 28 | Snowboard edge bag |
| Featrue 29 | Carrier strap |
| Featrue 30 | classic kit |
| Featrue 31 | Mountaineering backpack |
| Featrue 32 | ski equipment |
| Featrue 33 | ski backpack |
| Featrue 34 | Carrier handle |
| Featrue 35 | Tactical backpack |
| Featrue 36 | For snowboard |
| Featrue 37 | Snowboard board cover |
| Featrue 38 | ice skate bag |
| Featrue 39 | snowboard backpack |
| Featrue 40 | Climbing bag |
| Featrue 41 | snowboard cover on wheels |
| Featrue 42 | women's backpack |
| Featrue 43 | ski straps |
| Featrue 44 | Bag for skate |
| Featrue 45 | Snowboard boots |
| Featrue 46 | ski case |
| Featrue 47 | Thermal bag |
| Featrue 48 | For skis |
| Featrue 49 | ski accessories men |
| Featrue 50 | Ski carrier |
| Featrue 51 | skates bag |
| Featrue 52 | board bag |
Instock
There are no reviews yet.