Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | CS Force |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Item Type | Handcuff Holster |
| Size | 4x3x3.7 inches |
| Weight | about 50g |
| Color | Black/Tan/Green |
| Belt Width | Up to 2"/5cm |
Instock
There are no reviews yet.