Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex, Unisex |
| Material | Nylon |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | Fitness, Fitness |
| Product material | nylon |
| Product color | purple, white, pink, black, green (optional) |
| Product size | 41 * 25 * 20cm/16.14*9.84*3.94inch |
Instock
There are no reviews yet.