Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUUTI |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Material: | Nylon or Leather woven pattern |
| Color: | Black |
| Size: | Approx. 11×8.5cm/4.33×3.35inch |
Instock
There are no reviews yet.