Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 30 × 35 cm |
| Material | Microfiber, PU Leather |
| Brand Name | Forceeagle Beautofly |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Color | black, brown |
| SIZE cm | 153cm*27cm |
| size inch | 60.24in x 10.63in |
Instock
There are no reviews yet.