Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 10 × 15 cm |
| Material | COWHIDE, Cowhide |
| Brand Name | Forceeagle Beautofly |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Package Weight | approx 80g |
| Size | 20x10cm 7.87×3.49i |
Instock
There are no reviews yet.