Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | penggue |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Type of sports | Racket Sports |
| Fabric | Polyester |
| Type | Racquet bag / Tennis bag / Badminton bag |
| Sport | Outdoor / Indoor |
| Large Capacity | Can put 2 Rackets, shoes, etc |
| Color | Black, Blue, Gray |
| Package | 1*Bag |
| Size | 48*28.5*16cm |
Instock
There are no reviews yet.