Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | MOJOYCE |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| EDC Tool Bag | Outdoor EDC Tool Storage Bag |
| Credit Card Wallet | EDC Mini Tool Pouch |
| Mini EDC Pouch Sundries Bag | Tool Pouch Pocket |
| Small Tool Storage EDC Pouch | Molle Pouch |
| Product material | Oxford cloth |
| Product size | about 9.5 * 1 * 15cm/3.74 * 0.39 * 5.90inch |
Instock
There are no reviews yet.