Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | KOLINLOV |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Product Name | Folded Navigation Board |
| Item No. | MB-03 |
| Product size | 17.5*12*4.5cm |
| Product net weight | 0.142KG |
| Product color | cp/black cp/black/tan/green |
| Main material | nylon/tpe silicone |
Instock
There are no reviews yet.