Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | POLYESTER, Microfiber PU, polyester |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | penggue |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | Racket Sports |
| Name | Tennis Bag / Badminton Bag |
| Size | 50*31*7cm |
| Colors | Brown, Grey, Beige |
| Features | Waterproof, Can put 2 rackets, 3pcs balls |
| Package | 1*Bag |
Instock
There are no reviews yet.