Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Oxford |
| Brand Name | PSKOOK |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Color | Black/Khaki |
| Size | 129*22cm |
| Feature | With adjustable sling, Molle |
| Usage | Hunting. outdoor camping. tactical. shooting |
Instock
There are no reviews yet.