Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | Ultra Ones |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Tactical Gun Bag Name | Tactical Rifle Bag |
| Tactical Hunting Bag Material | High Quality Nylon |
| Tactical Paintball Bag Size | 85cm 100cm 120cm |
| Tactical Shooting Bag Color | Black Green |
| Tactical Gun Bag Suit For | Outdoor Hunting Shooting Sports Tactical Combat Wargame Activities |
| Airsoft Gun Bag Feature 1 | Adjustable Shoulder Strap And Chest Strap |
| Wargame Gun Bag Feature 2 | Wargame Gun Bag Is Wear Resistant And Durable |
| Hunting Rifle Bag Feature 3 | Hunting Rifle Bag Is Large Capacity Can Hold Many Objects |
| Shooting Gun Bag Feature 4 | Shooting Gun Bag With Two Root Magic Stick Band To Fix Gun |
| Tactical Gun Bag Feature 5 | Tactical Gun Bag For Your Shotgun Rifle Etc. |
Instock
There are no reviews yet.