Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon, 1000D Nylon |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Pattern Type | Solid |
| Size | 18cm*12cm*2.5cm/7.08in*4.72in*0.98in |
| Weight | 90g |
| Color | Black, Tan, Green |
| Feature | Dual Zippers, Waterproof, Scretch-proof, Portable |
| Style | Casual |
| Item Type | Waist Packs |
| Suit for | MOLLE Compatible, Carry Handle, Attachment Webbing |
| Name3 | Casual Waist Pack |
| Name4 | Mobile Phone Case |
Instock
There are no reviews yet.