Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 17 × 8 cm |
| Department Name | Unisex |
| Material | PU |
| Brand Name | AND THE LIKE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type of sports | Fitness |
| size | 27*48*27cm |
Instock
There are no reviews yet.