Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PU, EVA and PU Leather |
| Brand Name | CS Force |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Size | 28x18x4.5cm/11x7x1.7in |
| Color | Black/Silver |
| Weight | 180g |
Instock
There are no reviews yet.