Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | LAMBUL |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Item Type | Tactical Range Bag |
| Size | 38*30*25cm/ 15"*12"*10" (W*D*H) |
| Scene | Hunting/Camping/Tactical Training |
| Feature1 | Durable Fabric |
| Feature2 | Molle System |
| Feature3 | Large Capacity |
| Feature4 | Lock style zipper |
| Feature5 | The internal partition |
| Package Content1 | Main Bag *1 |
| Package Content2 | Removable Molle Pad *2 |
| Package Content3 | Removable Inner Partitions *2 |
| Package Content4 | Shoulder Strap *1 |
| Package Content5 | Armband *1 |
| Package Content6 | Zipper Lock *1 |
Instock
There are no reviews yet.