Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 cm |
| Brand Name | KOLINLOV |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Helmet MK2 Battery Pouch |
| Item No. | HL-ACC-59 |
| Product size | 27*14*2cm |
| Product net weight | 0.06KG |
| Main material | Cordura fabric US Velcro |
| Product colour | Multicam/Multicam Black/Ranger Green/Matte Black/Coyote Brown/Wolf Gre |
Instock
There are no reviews yet.