Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Nylon |
| Brand Name | CLUSGO |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Item type | tactical edc tool pouch |
| Color | black, green, tan |
| Application | outdoor, camping, hunting, travel |
| Type | molle utility pouch/tool pouch |
| S Size | 10.5*10cm |
| M Size | 10.5*15cm |
| L Size | 10.5*20cm |
Instock
There are no reviews yet.