Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | ORtactic |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Hunting Gun Accessories |
| Item Name | Front & Rear Rifle Target Tactical Bench |
| Gender | Unisex |
| Size | Approx 23cm x 13.5cm x 21.5cm |
| Tactical Gun Bag | 1 X Front & Rear Rifle Shooti |
| Type Of Sports | Hunting, Shooting… |
| On | Shoot Target Support |
| Outdoor Sport | Hunting Shooting Gun Rest Support Stand |
Instock
There are no reviews yet.