Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | CLUSGO |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Color | black, acu, cp, green, cp |
| Fit for | all most of handguns |
| Size | 25*31*3.5cm |
| Sport | Hunting, Combat, Tactical… |
| Feature | Soft bag, Unisex |
| Weight | 0.33kg |
Instock
There are no reviews yet.