Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.576 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | LED horse Leg Belt |
| Style | Australian Saddle |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| Color | blue, green, orange, pink, red, black |
| Size | About 32 * 2.5 cm |
| Product Category | LED horse Leg Belt |
| SKU | DMZH002 |
| Feature | horse Riding tools, LED horse leg tools, Equestrian accessories, Horse Leg accessories, LED horse leg Strap, Night horse leg Belts, Horse leg Belts Night Visible, LED Luminous Horse Leg Straps, Luminous Horse accessories, LED Horse Leg Belts, Equestrian horse running riding supplies |
| Quality | 4PCS |
| Pacage | 4 Pieces |
Instock
There are no reviews yet.