Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Whip |
| Style | Western Saddle |
| Material | Other |
| Origin | Mainland China |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.042kg (0.09lb.) |
| Package Size | 15cm x 12cm x 10cm (5.91in x 4.72in x 3.94in) |
Instock
There are no reviews yet.