Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Stirrup Keychain |
| Type | Stirrup Keychain |
| Category | Massage Brush/Horse Cleanning Tool |
| Origin | Mainland China |
| Length: | Approx. 8cm / 3.1in |
| Material: | Zinc Alloy |
Instock
There are no reviews yet.