Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Luminous Horse Leg Strap |
| Style | Synthetic Saddle |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| Size | About 32 * 2.5 cm |
| Pacage | 4 Pieces |
| Orign | China |
| Quality | 4PCS |
| Feature | Equestrian accessories, Horse Leg accessories, |
| Features | horse Riding tools, LED horse leg tools |
| Feature 1 | LED horse leg Strap, Night horse leg Belts |
| Feature 2 | Horse leg Belts Night Visible |
| Feature 3 | LED Luminous Horse Leg Straps, Luminous Horse accessories |
| Feature 4 | LED Horse Leg Belts, Equestrian horse running riding supplies |
Instock
There are no reviews yet.