Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Whip, Whip |
| Style | Western Saddle |
| Origin | Mainland China |
| Material | PU leather |
| Unit Type | piece |
| Length | 46cm |
| Color | Red/Black/Pink |
Instock
There are no reviews yet.