Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.993 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Motorcycle riding protective gear |
| Material | PP protective shell + high foaming + high elastic pine |
| Color | Camouflage |
| Size | One size |
| Season | All seasons |
| Specifications | 2pcs elbow pads/2pcs knee pads/4pcs elbow + knee pads |
| Elbow pads | 34x17cm/13.39×6.69in |
| Knee pads | 43x18cm/16.93×7.09in |
Instock
There are no reviews yet.