Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | K0718 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Blue |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 17.5 cm |
| Lens Height | 9.5 cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | kapvoe, Kapvoe |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Origin | Mainland China |
| Mirror type | Cylinder Magnetic |
| Helmet Compatible | Suit for most of helmets |
| Magnets | 8 pair |
| Occasion | Skiing, Snowmobiling, Cycling, Ridiing, Snowboarding |
| Note | There are two different options, please see it clear when making order |
| Package | Option one( include goggles+case) |
Instock
There are no reviews yet.