Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Length (cm) | 170mm |
| Age | ADULT |
| Brand Name | Amposkon |
| Origin | Mainland China |
| SKU | 05010061 |
| Color | Black |
| Model | Ratchet Buckle |
| Material | Plastic |
| Length | 170mm |
| Width | 23mm |
| hole diameter for screw | 8.6mm |
| Quantity | 2PCS/Lot |
Instock
There are no reviews yet.