Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | sm02 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 200mm |
| Lens Height | 90mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection |
| Brand Name | SMITHDRIFT |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.