Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | Aldult Skiing Goggles |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 20.6cm |
| Lens Height | 9.8cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection |
| Brand Name | Findway |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Season | Winter |
| Sport | Snow Skiing |
| For People | Women/ Men/ Youth Teen |
| Ski Goggles Lens | Anti-fog, 100% UV Protection |
| Advantages | Non-slip design/Easy to adjust length |
| Product number | YH208 |
Instock
There are no reviews yet.