Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | WHITE |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Blue |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 17.5cm |
| Lens Height | 9.3cm |
| Lenses Optical Attribute | VLT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.