Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | XXUF7HH403445 |
| Length (cm) | Strap Wide: 38mm |
| Age | ADULT |
| Type | All Mountain |
| Brand Name | MUMIAN |
| Origin | Mainland China |
| Color: | black |
| Material | nylon |
| Strap Wide: | 38mm |
| Weight: | 165g |
Instock
There are no reviews yet.