Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NGG8 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 170 |
| Lens Height | 96mm |
| Lenses Optical Attribute | uv400 |
| Brand Name | NANDN SNOW |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.