Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 18.5cm |
| Lens Height | 10.5cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Style 1 | Large spherical ski goggles |
| Style 2 | PC lens, three layer sponge |
| Style 3 | Windproof, anti UV, anti snow |
| Style 4 | Polycarbonate |
| Style 5 | Acetate |
Instock
There are no reviews yet.