Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | MEN, Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR, Eyewear |
| Sport Type | skiing |
| Frame Color | Lens Colors: Dark Brown, Yellow, Multicolor, Black, Transparent |
| Frame material | ABS |
| Frame height | 6cm |
| Overall width of frame | 16cm |
| Feature 1 | Winter Windproof Eyewear Glasses |
| Feature 2 | Snowboard Ski Goggles |
| Feature 3 | Unisex Dustproof Protective Skiing Glasses Goggles |
| Feature 4 | Ski Dustproof Lens Sunglasses |
| Feature 5 | Outdoor Sports Fishing Cycling Frame Glasses |
Instock
There are no reviews yet.