Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | Ski goggles original case |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 19cm |
| Lens Height | 11cm |
| Lenses Optical Attribute | Ski goggles original case |
| Brand Name | VECTOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.